Kirándulások

Iskolánkban fontos szerepet kap a tapasztalatok és élmények szerzése, éppen ezért rendszeres kirándulásokat és valódi próbatételekkel megfűszerezett túrákat szervezünk osztályainknak. A túrákon nagyrészt a természet tiszteletét megtanulva, annak nyugodtságát és csendességét, olykor kiszámíthatatlanságát tapasztaljuk meg. Az útvonalakat úgy tervezzük, hogy a túrázásban még nem jártas diákok számára is teljesíthető, maradandó, közösségi élményt nyújtó legyen. A kalandos utazások mindig jó hangulatban telnek, a nap végére kellő fáradtsággal, de annál gazdagabban indulunk haza.
Ezek a programok páratlan lehetőséget nyújtanak olyan tapasztalati tudás megszerzésére, melyre az iskolapadban nem nyílik lehetőség.

kirándulás montázs

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s