Lovasoktatás iskolánkban

Iskolánk életének szerves része az órarendbe épített lovas oktatás, melynek során kicsiknek és nagyoknak válik természetessé az állatok – tyúkok, kecskék, birkák, kutyák, macskák – de leginkább a lovak közelsége, a velük való kapcsolat, ló és ember barátsága.

diák lovaglás
A lovas oktatást sport-lovas oktató, gyógylovagoltató szakember végzi, az iskola pedagógusainak felügyeletével. Természetesen a ló-ápolás, gondozás is a “tananyag” része. A lovaglás alapjainak elsajátításához kedvet érző szülőknek és tanárainknak is lehetősége nyílik a tanulásra a tanyán.

tanár lovaglás

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s