2018 Márton nap

Mint minden évben, idén is megrendezésre került iskolánkban a Márton nap. A rendezvényre sok szülő és diák látogatott el, akik jókedvűen tölthették el nálunk a délutánt. A vendégek hangulatos környezetben, finom teákat kóstolhattak a teaházban, kipróbálhatták a gyertyamártást, és akik nem hoztak magukkal lámpást azok faraghattak tökből. A rendezvényt a lámpásfelvonulás zárta, amelyet a Márton napi énekek tettek igazán kedvessé.

mártonnap montázs

IMG_2364

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s