A Talaj Világnapja – Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kara

A Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kara a Talaj Világnapja alkalmából talajtani vetélkedőt szervezett középiskolások részére. A kar 2018. december 5-én, a Talaj Világnapján középiskolás diákokat várt az egyetemvárosba, ahol egy képzeletbeli bűntényt kellett felderíteniük a talajtudomány segítségével. Iskolánkból három középiskolás csapat is részt vett ezen a nem hétköznapi vetélkedőn. Az ötletnek, a szervezésnek és a lebonyolításnak köszönhetően mindenki fantasztikusan érezhette magát ezen a napon, érdekes tapasztalásokkal, élményekkel teli ismeretszerzéssel térhetett haza. Diákjaink nevében (is) hálás köszönet Mindenkinek, aki ennek az eseménynek létrejöttében, bármilyen formában közreműködött!

föld kollázs

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s