Napforduló Ünnep

Idén is megrendeztük iskolánkban a fabatkás vásárral egybekötött téli Napforduló Ünnepet, melyen ismét finom házi készítésű sütemények, italok fűszerek és más szép portékák kerültek az asztalra. A vásár teljes mértékben pénz nélkül zajlott, hiszen a fabatkás vásár lényege az, hogy aki hoz valamit, amit ő készített, fabatkát kap érte, az így kapott fizetséget pedig a vásárban tudja elkölteni a házi készítésű termékre. Azt, hogy a dolgok mennyi fabatkát érnek, ismét fabatkálók mérték fel.
A vásár után következett az ősi magyar karacsun ünnepre való emlékezés. Ha kíváncsi vagy mi is az a karacsun, kattints ide
A fotó albumhoz, kattints ide

napforduló-kollázs-1.jpg

IMG_3415

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s