2019 Sítábor

Mint minden évben, idén is meglátogattuk, a Szlovákiában található, Kokava Línia sípályáit. Az itt található, 2 kilóméteres pálya kiválóan alkalmas kezdők és haladók számára is. Idén is sok gyerek és felnőtt ismerkedett meg a síeléssel/snowboardozással. A tábor hangulata nagyon jó volt, hasonlóan az előző évekéhez. Az egész napos sportolás után, a szálláson közös étkezések és jó beszélgetések zárták a napot. A kezdők új, eddig még nem tapasztalt kalandokkal, a haladók pedig jó élményekkel térhettek haza.
A pályán zajló néhány lesiklásról, illetve az utolsó napon rendezett ügyességi versenyről rövid videó is készült.

img_5608

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s