Görög Témahetek az 5. osztályban

Mozgalmasan, sok új ismerettel gazdagodva telt az ötödik osztály görög témahete. Az adott héten a tananyag minden órán ehhez a témához volt “igazítva”; szebbnél szebbre sikerültek – a görög kultúrát idéző művészeti alkotások, a gyerekek készültek önálló előadásokkal, melyeket valamilyen, az általuk választott, görög istennek öltözve adtak elő. A témahéten előtérbe került a görögség múltja és jelene, bepillantást nyerve ebbe a kultúrába.

Görög montázs

görög témahét

görög 1

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s