Pesti kirándulás

A fővárosban jártunk. Iskolánk apraja, nagyja, tanárainkkal együtt utazott Budapestre, hogy ott tartalmasan, vidáman, együtt töltsön egy napot a “csapat”. A Természettudományi Múzeum érdekes látnivalói után a LEGO kiállítást is megnéztük, ahol öröm volt látni, ahogy minden korosztályt ámulatba ejtenek a kiállított építmények, s ahogy felszabadultan játszva próbálta ki mindenki a “legózás” adta lehetőségeket. Természetesen, a szabadban való játék sem maradhatott ki a nap programjából. A képekért kattints ide.

Pesti út montázs

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s