A 3. osztály Zilizen

3. osztályos tanulóinkkal Zilizen ismerkedtünk a mezőgazdasági munkával. Ültettünk burgonyát, borsót, babot, hagymát, illetve tököt is. A jól megérdemelt pihenés után pedig meglátogattuk a helyi nevezetességet is, a “nagy” fát. A több száz éves tölgyfához a legenda szerint maga Rákóczi Ferenc kötötte a lovát, így a ziliziek nagy gonddal őrzik a még mindig élő fát. Köszönjük szépen Bonta Beni nagymamájának és nagypapájának a szíves vendéglátást! Ősszel, a krumpli betakarításon ismét találkozunk. Ha kíváncsi vagy a képekre, látogass el Facebook oldalunkra, vagy kattints ide.

Untitledasdasd

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s