Éves munka előadások 2019

Ahogy egy diák egyre érettebb és önállóbb lesz, egyre fontosabb szerepet játszik életében az érthető és választékos beszéd, az előadásmód és a bátorság, amely lehetővé teszi számára, hogy akár egy nagyobb hallgatóság előtt tudja kifejezni gondolatait. Ebben segít iskolánk 8. osztályos tanulóinak az éves munka előadása. Ennek keretén belül, a tanulók egy tetszőleges téma kiválasztása után, gondos kutató munkát és felkészülést végeznek az előadás érdekes és gördülékeny megvalósítása érdekében.

2019 május 22-23-án az idei 8. osztály változatos témákkal állt a hallgatóság elé. Mindenki a saját előadásmódjában és stílusában szerepelt, amelyet a közönség dícsérő tapsal jutalmazott. Minden előadás végén lehetőség volt kérdéseket feltenni a témával kapcsolatban. Az esemény érdekessége volt még, hogy az előadó diák érdeklődési körét, gondolkodását, kifejezőképességét és előadásmódját is megismerhettük. Az eseményen készült képekért kattints ide.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s