Lovas bemutató a Diósgyőri Várban

Iskolánk tanulóival a magyar lovas hagyományokat bemutató előadáson jártunk a Diósgyőri Várban. A bemutatón szerepeltek iskolánk lovas-oktatói, Szemán János és segítője Szegedi Attila, volt diákunk, Szegedi Kristóf, 10-es diákunk, Kádas Evelin és 3.,4. osztályos tanulóink is. Mindig fantasztikus a hangulat, amikor a lovasok nagy-nagy tapasztalattal, tudással, a lovaikkal és egymással való összhangban tudnak önfeledten, örömmel bemutatni olyan, múltunkat idéző feladatokat, játékokat, mint a lovasíjászat, a koszorú-szúrás, a szalagtépés, a lovas birkózás és a kökbörü. A képekért kattints ide!

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s