A tanyán

Az őszi, lovas oktatási időszak lezárásaként, a tanyán -második telephelyünkön – megrendezett, közös együttlétet szerveztünk, ahol voltak programok kicsiknek és nagyoknak, csapatjátékokban vehettek részt együtt az alsóbb osztályosok a szakgimnáziumba járókkal. Természetesen a főszerep a lovaké, a lovaglásé, a harci játékoké -kardvívás, kökbörü, íjászat – volt. Több szülő is velünk tölthette ezt a napot, megismerve gyermekeik tanyán töltött időszakának eseményeit, elért eredményeiket. A nagyobbak rövid bemutatóval mutatták meg a koncentráció, a csapatban dolgozás, a tanult lovaglási technika terén szerzett tudásukat. A napot tábortűz zárta. Felszabadultan, vidáman és ami a legfontosabb, EGYÜTT tölthettük ezt a csodás napot! Köszönjük János bácsinak /lovas oktatónk/ és mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!
A képekért kattints ide.

2C3FB2BC-71BA-4155-9557-14B7063F7054

F5DDD286-39BD-4570-AC13-3F53B4744728

 

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s