Márton nap 2019

Iskolánkban fontos szerepet kapnak az évről évre, hagyományosan megrendezett ünnepek. Ünnepek ezek az alkalmak azért, mert együtt lehetünk, mint egy “nagy család”, beszélgethetünk, kötetlenül nevethetünk, ilyenkor nem figyelve a rohanó hétköznapok faladataira. Olyan jó látni itt, a gyerekek második otthonában, együtt a családokat, azt, hogy a felnőttek is picit otthonuknak tekinthetik az iskolát. Az idei Márton napi összejövetelünkön is meghitt, örömteli hangulat volt, sok-sok finomsággal, sok segítő szándékú emberrel, ahol valóban átélhető volt Szent Márton legendájának, mely a negyedikesek előadása nyomán meg is elevenedett, üzenete: az önzetlen segítség, a másokra való odafigyelés, az adás örömének felfedezése.

Mindenkinek nagyon köszönjük, aki jelenlétével, munkájával hozzájárult az “igaz” együttlét megéléséhez!

A képekért kattints ide.

D24F9432-C443-493B-89EA-258A236CDF60

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s