Egyesületi bál

Iskolánk életében különleges esemény volt a 2020.01.25-én megtartott egyesületi bál. Ezen az estén az iskola épületének dísztermében szórakozhattunk együtt szülőkkel, barátokkal, rokonokkal, iskolai dolgozókkal.
A bál szervezése, lebonyolítása nem tűnt egyszerűnek, mivel még egyikünk sem szervezett korábban ilyet, ez volt az első, reméljük, hagyományt teremtő ilyen eseményünk. Minden jól sikerült, mert nagy szeretettel, lelkesedéssel, sok-sok felajánlással zajlottak az előkészületek, a bál hangulata, a jókedvű, közel száz, fantasztikus ember örömteli együtt létével, fergeteges volt.
Köszönet mindenkinek, aki hozzájárult a szombat esti, közös élményhez,
Külön köszönettel tartozunk Márton-Czifrák  Eszternek és Kovács Dórának!
A bálon készült képeket itt nézheted meg.

0043F8A7-87B0-40B4-A9F8-57ED7A23F69E

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s