Éves munka előadások 2021

Az általános iskola 8. évfolyamának lezárásaként, minden diák egy önálló előadással készül olyan témából, ami igazán érdekli, amely témáról érdekesen, színesen tud beszélni.A legfőbb célja ezeknek az előadásoknak, hogy megismerjük  a nyolcadikosok érdeklődési körét, egy-egy téma iránt felkeltsük a hallgatóság érdeklődését és nem utolsó sorban az előadók ki tudják próbálni magukat egy olyan helyzetben, amikor több ember elé kell kiállniuk, úgy kell beszélniük, hogy az lekösse a közönséget. A választott téma kidolgozására, az előadás menetének felépítésére hosszabb idő áll a rendelkezésükre, segítséget kérhetnek és kapnak felnőttektől. Az osztályfőnökük nyomon követi a felkészülést, segíti őket tanácsokkal, a színvonalas előadás körülményeinek megteremtésével. A 2020/2021. tanév nyolcadikosai változatos, érdekes témákkal készültek, az előadások igazán jól sikerültek, melyekről fotók is készültek.
Az összes képért kattints ide!

Bajor Máté: Az orosz nyelv
Tóth-Molnár Hanna: Farkasok
Csapó Zsolt: Főzés
Kabdemon Kamilla: Austin Wintory – Játékzenei Pályája
Ács Bálint: Gleiwitzi incidens
Kazsimér Bercell: Mesterséges inteligencia
Libárt Zsófia: Genshin Impact
Toboz Bíborka: Thai box
Fülöp Gergely: A japán írás
Tóth Dorka: Lovaglás
Laczi Ábel: Jiu Jitsu

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s