Farsang 2022

Sokféle kreatív ötlet megvalósulását láthattuk a gyerekek és felnőttek jelmezein, melyek kivitelezésében a szülői közreműködésért is nagy-nagy köszönet! A jelmezekbe öltözött csoportok rövid előadásai még színesebbé tették a jelmezes felvonulást. A különleges farsangi díszlet, a sok-sok finomság, a jó hangulat, a technikai szervezés is hozzájárult, hogy emlékezetes, kellemes napot tölthettünk a gyerekekkel. A képeket köszönjük a fotós szakon tanuló diákjainknak! A többi képért kattints ide!

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s