Irodalmi nap 2022

2022.04.11-én IRODALMI NAPOT tartottunk.”…a verseken át – aki írja – megmutatja önmagát.” Ennek a napnak lényege, hogy kicsik és nagyok, gyerekek és felnőttek “elhozhatnak” nekünk bármilyen irodalmi alkotást, melyről úgy érzik, meg szeretnék osztani az iskolai közösséggel. Az előadásokat zsűri értékeli, kiemelve a produkció pozitívumait, jó tanácsokkal látva el az előadót. Az idei irodalmi napunk is sokszínű, tartalmas, különleges meglepetésekkel tarkított volt. Nagyon jó volt látni, ahogy fegyelmezett érdeklődéssel hallgatták meg egymást és tanáraikat a gyerekek, s az irodalom iránti kellő tisztelettel adták elő a szereplők az általuk választott művet, vagy saját szerzeményt. Ide kattintva megnézheted az eseményen készült képeket.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s