2022 Éves munka előadások & Felnőni Tilos koncert

Tartalmas, vidám napot töltöttünk, gyerekek és felnőttek, június 2-án az iskolában: délelőtt a nyolcadik osztályos diákok tartottak nekünk érdekes kiselőadásokat, mindenki a maga által választott, az őt leginkább érdeklő témában. Délután, 14:00 órára sikerült megszervezni a FELNŐNI TILOS zenekar nagyon mozgalmas, vidám, igazán jó hangulatú koncertjét, melyet nagy-nagy szeretettel, örömmel fogadtunk mindannyian, akik ott lehettünk. Badonics Adrienn, aki iskolánk indulóját és más dalokat is írt már nekünk, társával Balaton Endrével mindig nagy-nagy örömöt okoznak, amikor ellátogatnak hozzánk. A koncert után „ámulhattunk” a kisebbek tánctudásán egy olyan bemutató láttán, ahol az iskolai külön táncórákon tanultakat mutatták be. A gyerekeknek és tánctanáruknak, Eszlári Zitának is nagyon köszönjük! Köszönet a finom uzsonnáért is!

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s