Karácsonyi fotózás 2022

Idén végre újra megrendezhettük a karácsonyi fotózást iskolánkban, ami az évek alatt hagyománnyá vált és a diákjaink mindig nagy lelkesedéssel várják. A háttérként szolgáló dekorációért nagy köszönet Márton-Czifrák Eszternek és a kivitelezésben segítő, Kovács Dórának, Tóth Dorkának és Molnár-Sáska Mátyásnak. Sokan mások is segítettek abban, hogy hangulatos, vidám képek születhessenek. Köszönjük Mészáros Margarétának a fotók elkészítését! Kívánunk mindenkinek kellemes ünnepeket, boldog karácsonyt! 🎄 Az összes képet itt találod.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s