Lovas Napok/Ballagás

2021.06.21-26-ig hagyományos NYÁRI LOVAS NAPOKAT  tartottunk iskolánk második telephelyén, a HUN-TANYÁN. Nagyszerű volt látni a nagyobbak kitartó gyakorlásának eredményét, az odafigyelésüket, segítségüket a kisebbeknek, minden gyerek önfeledt, vidám napjait. Szokásunkhoz híven, a tanyán rendeztük meg a tanévünk lezárását, mely egyben az egyik legkedvesebb ünnepünk is: az “új” elsőseink “befogadása”.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s